Multimedialny Układ Sterowania

Kanex zawsze dopasowuje się do potrzeb klienta a tym stawia kolejne kroki na drodze swojego rozwoju. Takim krokiem wydaje się stworzenie Multimedialnego Układu Sterowania (MUS).

Multimedialny układ sterowania, służący do prezentowania filmów reklamowych, w którym odbiorca za pomocą zbliżenia dłoni do typu produktu, ma bezpośrednią możliwość wyboru materiałów reklamowych na monitorze.

Kanex oferuje Państwu wszystko w jednym: technikę, prezentację (aplikacja) i serwis. Przez dopasowanie wszystkich elementów pasuje jako idealny pomysł na reklamę. Sercem interaktywnej prezentacji towarów jest tworzona aplikacja, która jest dopasowywana do życzeń klienta. Aplikacja ma różnorodne zastosowanie, zależnie od tego jaki aspekt marketingowy stoi na pierwszym planie, np.:


Chcesz pomóc swoim klientom znaleźć właściwy produkt?
Twoim celem jest oddziaływanie na emocje klientów?
Chcesz zapewnić swoim klientom idealną informację o produkcie?
Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze i bezawaryjna.

Warto zauważyć, że stworzona dzięki naszemu układowi prezentacja multimedialna pozwala efektownie przedstawić ofertę każdej firmy „zmuszając” osobę oglądającą prezentację do aktywnego uczestniczenia w niej poprzez np.: włączenie filmu promocyjnego o firmie, po czym zaraz przejść do działu zawierającego przykładowe realizacje, czy produkty firmy, a następnie zapoznać się z listą dystrybutorów w swoim regionie.

Siła takiego systemu tkwi w możliwościach łączenia w jedną, spójną całość przeróżnych form przekazu takich jak: filmu, animacji komputerowych (2d czy 3d), zdjęć, a także muzyki. Dzięki temu rozwiązaniu i sile jego oddziaływania na zmysły i bodźce potencjalnego klienta czy kontrahenta zwiększa się niewątpliwie liczba nowych odbiorców Twojego produktu. Tego typu prezentacje mają szerokie zastosowanie na targach branżowych oraz podczas najróżniejszych konferencji i szkoleń. Taka oryginalna forma przekazu sprawia, że prezentowany materiał jest łatwo zapamiętać.