• Wysoka jakość w rozsądnej cenie
    Wysoka jakość w rozsądnej cenie
  • Różnorodne technologie, szerokie możliwości
    Różnorodne technologie, szerokie możliwości
  • Ty projektujesz, my produkujemy
    Realizujemy niestandardowe projekty

Mamy przyjemność poinformować, że firma KANEX Sp. z o.o. po 4 latach znalazła się ponownie w gronie laureatów Gazeli Biznesu 2022.

Ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce to niewątpliwe wyróżnienie.
„Puls Biznesu” publikuje je go raz dwudziesty drugi. Oparty się na obiektywnych wskaźnikach i przejrzystości budowanej na wynikach sprzedaży.
Laureatami są firmy, które mogą pochwalić się uczciwymi praktykami biznesowymi, rosnącą kondycją przedsiębiorstwa oraz dobrym zarządzaniem.

Cieszymy się z tego wyróżnienia i z tego miejsca dziękujemy wszystkim Klientom, a także współpracownikom, którzy przyczyniają się do naszego rozwoju.

Więcej informacji o rankingu: https://www.pb.pl/gazele/

W dniach 25 – 28 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowej Wystawie Security Essen 2018 Niemczech. W kompleksie budynków Międzynarodowych Targów Messe Essen wystawiało się ponad 1040 wystawców z 44 krajów. Również mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań w tej branży. Dziękujemy, że znów byliście z nami.

Niezmiernie miło było nam gościć Państwa na naszym stoisku podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2018 w Mediolanie. W dniach 13–16 marca 2018 r. w Centrum Wystawowym Fiera Milano zaprezentowało się ponad 2320 wystawców z 55 krajów Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy.

Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska firmy KANEX Sp. z o.o. podczas tegorocznej edycji targów Swiss Bau 2018 w Bazylei .

Przeprowadzone z Państwem rozmowy są dla nas cennym źródłem informacji, jak i inspiracji do dalszych działań i rozwoju. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Państwa pytania, a wszelkie nowe kontakty przerodzą się w stałą biznesową współpracę.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem.

ISH to największa międzynarodowa impreza w branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek.

Już po raz kolejny mieliśmy okazję prezentować ofertę firmy KANEX specjalizująca się w obróbce plastycznej blach i mamay nadzieję, że odbyte rozmowy i nawiązane kontakty zaowocują trwałą współpracą.