Nowości

25

- Security Essen 2018 Niemczech

W dniach 25 – 28 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowej Wystawie Security Essen 2018 Niemczech. W kompleksie budynków Międzynarodowych Targów Messe Essen wystawiało się ponad 1040 wystawców z 44 krajów. Również mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań w tej branży. Dziękujemy, że znów byliście z nami. .

10

- Mostra Convegno Expocomfort 2018 w Mediolanie

Niezmiernie miło było nam gościć Państwa na naszym stoisku podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2018 w Mediolanie. W dniach 13–16 marca 2018 r. w Centrum Wystawowym Fiera Milano zaprezentowało się ponad 2320 wystawców z 55 krajów Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy. .

16

- Swiss Bau 2018 w Bazylei

Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska firmy KANEX Sp. z o.o. podczas tegorocznej edycji targów Swiss Bau 2018 w Bazylei . Przeprowadzone z Państwem rozmowy są dla nas cennym źródłem informacji, jak i inspiracji do dalszych działań i rozwoju. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Państwa pytania, a wszelkie nowe kontakty przerodzą się w stałą biznesową współpracę. .

14

- ISH Messe 2015 w Frankfurcie nad Menem

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem. ISH to największa międzynarodowa impreza w branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek. Już po raz kolejny mieliśmy okazję prezentować ofertę firmy KANEX specjalizująca się w obróbce plastycznej blach i mamay nadzieję, że odbyte rozmowy i nawiązane kontakty zaowocują trwałą współpracą.

02

- ISH Messe 2015

W marcu 2015 mieliśmy okazję wystawiać nasze produkty na targach we Frankfurcie nad Menem. ISH Messe to największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, energii odnawialnej oraz instalacji wodnych i sanitarnych. Oferta targów obejmuje nowatorskie rozwiązania instalacji wodno-sanitarnych, wyposażenie łazienek, prezentację najnowszych technologii grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii, systemy wentylacyjne oraz przyjazne dla środowiska klimatyzatory, a wszystko to w innowacyjnej odsłonie z uwzględnieniem aktualnych trendów.

Ponad 2300 wystawców to w większości liderzy rynkowi w swojej branży, reprezentujący kilkadziesiąt państw z całego świata, a Kanex znalazł się wśród nich. W ciągu kilku dni targów uczestnicy prezentowali swoje najnowsze produkty, technologie i nowatorskie rozwiązania tysiącom odwiedzających. Goście targów to przede wszystkim menedżerowie przedsiębiorstw, sprzedawcy, projektanci, marketingowcy i inni, którzy chcą zrobić rozeznanie w oferowanych produktach, ocenić sytuację rynkową, wymienić informacje czy też przygotować się do decyzji zakupowych. Jest to wiodąca impreza tego sektora, której początki sięgają 50 lat wstecz. Przez te wszystkie lata rokrocznie następował, i cały czas następuje, rozwój oferty oraz wzrost liczby uczestników zarówno po stronie wystawców, jak i gości.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom targów ISH we Frankfurcie za odwiedzenie naszego stanowiska. Mamy nadzieję, że była to dla Państwa doskonała okazja do osobistego poznania naszego zespołu, jak i naszych możliwości w zakresie produkcji oferowanych wyrobów. Mamy również nadzieję, że nawiązane kontakty przerodzą się w trwałą i owocną współpracę.22

- NOWA SPAWARKA TransPuls Synergic 2700 firmy Fronius

Firma KANEX wprowadza innowację do produkcji poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń. Tym razem firma dokonała zakupu spawarki TransPuls Synergic 2700 firmy Fronius. Jednostkę zasilającą TransPuls Synergic 2700 stanowi cyfrowe urządzenie ze sterowaniem mikroprocesorowym. Urządzenie te odznacza się dużą elastycznością, która zapewnia jego modularna konstrukcja oraz zestaw wyposażenia dodatkowego. Dzięki temu urządzenie może być adoptowane do dowolnego określonego zastosowania.

Urządzenie te odznacza się możliwościami wieloprocesowymi, takimi jak:

  • Spawanie MIG/MAG
  • Spawanie TIG z zapłonem dotykowym
  • Spawanie (MMA) z użyciem elektrody drutowej

  • Centralna jednostka sterująca i kontrolująca w układzie zasilacza jest sprzężona z procesorem cyfrowym. Jednostka sterująca wraz z procesorem steruje całym procesem spawania. W czasie procesu spawania w sposób ciągły mierzone są rzeczywiste parametry i na wszelkie zmiany maszyna reaguje na bieżąco. Algorytmy sterowania zapewniają utrzymanie określonego docelowego statusu. Oznacza to uzyskanie precyzyjnego procesu spawania, powtarzalności wyników oraz doskonałych właściwości spawania.

    Spawarka TransPuls Synergic 2700 firmy Fronius przyspiesza proces produkcji i idealnie sprawdza się w ręcznym i zautomatyzowanym spawaniu normalnych stali, blach ocynkowanych, stopów chromowo-niklowych oraz aluminium.