Targi

25

- Security Essen 2018 Niemczech

W dniach 25 – 28 września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowej Wystawie Security Essen 2018 Niemczech. W kompleksie budynków Międzynarodowych Targów Messe Essen wystawiało się ponad 1040 wystawców z 44 krajów. Również mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań w tej branży. Dziękujemy, że znów byliście z nami. .

10

- Mostra Convegno Expocomfort 2018 w Mediolanie

Niezmiernie miło było nam gościć Państwa na naszym stoisku podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2018 w Mediolanie. W dniach 13–16 marca 2018 r. w Centrum Wystawowym Fiera Milano zaprezentowało się ponad 2320 wystawców z 55 krajów Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska. Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy. .

16

- Swiss Bau 2018 w Bazylei

Dziękujemy serdecznie wszystkim gościom za odwiedzenie stoiska firmy KANEX Sp. z o.o. podczas tegorocznej edycji targów Swiss Bau 2018 w Bazylei . Przeprowadzone z Państwem rozmowy są dla nas cennym źródłem informacji, jak i inspiracji do dalszych działań i rozwoju. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Państwa pytania, a wszelkie nowe kontakty przerodzą się w stałą biznesową współpracę. .

14

- ISH Messe 2015 w Frankfurcie nad Menem

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ISH 2017 we Frankfurcie nad Menem. ISH to największa międzynarodowa impreza w branży ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji, instalacji wodnych oraz wyposażenia łazienek. Już po raz kolejny mieliśmy okazję prezentować ofertę firmy KANEX specjalizująca się w obróbce plastycznej blach i mamay nadzieję, że odbyte rozmowy i nawiązane kontakty zaowocują trwałą współpracą.

19

- Międzynarodowe Targi Kooperacji Przemysłowej Midest 2013

W dniach 19-22 listopada 2013r. uczestniczyliśmy na targach Midest w Paryżu.

Midest Paris to jedne z największych międzynarodowych targów adresowanych do przedsiębiorców z branży przemysłowej, specjalizujących się w szczególności w metalurgii, tworzywach sztucznych, elektronice, elektryczności oraz mikrotechnice.

Każda edycja targów to ponad 1700 wystawców z całego świata, którzy prezentują swoje rozwiązania technologiczne oraz oferty sprzedażowe.

Targi to gwarancja możliwości zapoznania się z nowatorskimi systemami oraz produktami na najwyższym poziomie. Jest to doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń oraz nawiązania długoterminowych relacji biznesowych z klientami i poddostawcami. Przeważająca większość odwiedzających jest usatysfakcjonowana bogatą ofertą targów oraz wysokim poziomem wystawców.


27

- Milan Fair 2012

W dniach 27-30.03.2012 promowaliśmy firmę Kanex oraz nasze produkty na wystawie branżowej w Mediolanie. Mostra Convegno Expocomfort to międzynarodowa wystawa systemów wewnętrznych i przemysłowych z sektora grzewczego, energii odnawialnej, klimatyzacji, chłodzenia, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz uzdatniania wody. Targi podzielone były na cztery główne działy tematyczne: Ciepło (ogrzewanie, komponenty, narzędzia), Energia (energia słoneczna, biopaliwa, izolacja), Chłodzenie (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo przemysłowe i handlowe), Woda (technologia sanitarna, uzdatnianie wody).

Wystawa skierowana była do producentów, dystrybutorów, instalatorów, inżynierów, projektantów, architektów, dekoratorów wnętrz, hurtowników i sprzedawców detalicznych, firm budowlanych oraz innych przedsiębiorców działających w branży.

Niniejszym pragniemy wyrazić podziękowania za Państwa czas oraz uznanie dla naszych produktów i polityki firmy KANEX okazane w trakcie tej imprezy targowej. Jednocześnie zapraszamy Państwa do owocnej współpracy w zakresie zaoferowanych przez nas rozwiązań. Nasz cały zespół z pewnością dołoży wszelkich starań by deklarowane podczas targowych spotkań ustalenia zostały skutecznie zrealizowane.