WYROBY MOSIĘŻNE
Dzięki nowoczesnym maszynom i doświadczeniu w produkcji wyrobów z mosiądzu osiągnęliśmy wysoki poziom produkcji tego typu wyrobów. Specjalistyczne maszyny pozwalają na optymalizację procesu produkcji, zmniejszenie kosztów wytworzenia, co w efekcie pozwala na wytworzenie konkurencyjnych cenowo wyrobów. Zajmujemy się produkcją elementów mosiężnych, takich jak śrubunki stożkowe, śrubunki stożkowo-kątowe, przedłużki, nyple, redukcje, trójniki, mufy, kolana, kolana nyplowe, jak również rozdzielacze. Oprócz gotowych rozdzielaczy, dostarczane są również ich części składowe, co pozwala na dowolną konfigurację wg własnych potrzeb. Oferujemy wsparcie techniczne w fazie projektowania, wykonywania prototypów i wdrażenia produkcji zgodnie z potrzebami naszych klientów.


Do produkcji elementów mosiężnych wykorzystujemy materiał zakupiony u wiodących producentów. Najczęściej wykorzystywane przez nas stopy mosiądzu to:


CW614N (CuZn39Pb3), CW617N,(CuZn40Pb2) oraz CW602N. W zależności od wymagań naszych klientów produkowane przez nas złączki mogą być pokryte powłoką chromowo-niklową. Posiadamy możliwość produkowania elementów toczonych ze stali.